INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas këngës për të atin, djali i PABLO ESCOBAR i shkruan reperit SHQIPTAR! [VIDEO]

Pas këngës për të atin, djali i PABLO ESCOBAR i shkruan reperit SHQIPTAR! [VIDEO]

Publikuar më: 11:34 19-05-2020

Me siguri të gjithë keni dëgjuar rreth Pablo Escobar, ose edhe mund të keni parë serialin NARCOS. Shumë artistë kanë realizuar këngë me titullin Pablo dhe një këngë të tillë e publikoi reperi i njohur shqiptar, Don Phenom.

“Don Pablo” titullohet projekti që i është kushtuar mbretit kolumbian të drogës, por mbi të gjitha ka tërhequr vëmendjen e vetë djalit të Don Pablos, Juan.

View this post on Instagram

Full Song For Instagram Only #DonPhenom #DonPablo #CaliberFlowEnt

A post shared by Don Phenom (@donphenomofficialpage) on

 

Ky i fundit ka komentuar disa emoji në postimin e reperit shqiptar ndërsa Don Phenom i shkruan:“Shumë respekt për ty”.

bbalk.jpg

 

Djali i bosit kolumbian të drogës ka ndjekur një rrugë tjetër nga ajo e babait të tij më të qetë dhe larg lëndëve narkotike. Ai ka publikuar dhe një libër kushtuar tij “Pablo Escobar: Babai im”.

 

Article Logic
Execution time: 0.0037720203399658