INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pamje të reja nga e kaluara e Adës, kaçurrele dhe elegante! Kështu dukej ajo para famës!

Pamje të reja nga e kaluara e Adës, kaçurrele dhe elegante! Kështu dukej ajo para famës!

Publikuar më: 22:27 07-10-2021

Është nga konkurrentet më të përfolura të këtij sezoni të ‘’Për’puthen’’.

Bëhet fjalë për Iriadën, e cila si brenda dhe jashtë programit është akuzuar për operacionet plastike, të cilat i ka pranuar edhe vet.

Se ka bërë shumë të tilla është e dukshme dhe kjo shihet më së miri edhe në fotografitë e së kaluarës ku Ada duket komplet ndryshe nga ajo që është sot.

Ndryshimet nga e kaluara të të famshmëve shqiptarë janë disa nga imazhet për të cilat publiku tregon më së shumti interes dhe fytyra publike sulmohen jo pak herë për ndërhyrjet, për të cilat një pjesë e madhe nuk e pranon t’i ketë bërë.

 

Article Logic
Execution time: 0.002479076385498