INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pak muaj pas ndarjes nga Shawn Mendes, Camila Cabello konfirmon lidhjen e re

Pak muaj pas ndarjes nga Shawn Mendes, Camila Cabello konfirmon lidhjen e re

Publikuar më: 14:27 10-08-2022

Vetëm pak muaj pasi i dha fund lidhjes me këngëtarin Shawn Mendes, Camila Cabello ka konfirmuar lidhjen e re me Austin Kevitch. Çifti dolën për një shëtitje në Los Angeles të dielën. Në fotot e publikuara nga Daily Mail, çifti shihen të lumtur dhe të kapur dorë për dore.

Dyshja ndezi për herë të parë thashethemet për lidhje në qershor, kur u panë së bashku. Ish-anëtarja e “Fifth Harmony” dhe Kevitch mund të jenë prezantuar përmes yllit të “Cinderella” Nicholas Galitzine. Romanca e re e Cabello vjen nëntë muaj pas ndarjes së saj nga Mendes.

 

Article Logic
Execution time: 0.0033791065216064