INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk pritej! Çifti i famshëm i telenovelave anulojnë sërish datën e martesës

Nuk pritej! Çifti i famshëm i telenovelave anulojnë sërish datën e martesës

Publikuar më: 18:33 24-11-2021

Pasi e shtynë njëherë ata thanë se dasma e tyre do të ndodh brenda vitit 2021 por as kjo nuk u bë.

Bëhet fjalë për çiftin e famshëm të telenovelave meksikane, Gabriel Soto dhe Irina Baeva.

Dyshja kanë vendosur ta shtyjnë sërish dasmën dhe kjo vjen sipas tyre përshkak të angazhimeve në projektin e fundit ku interpretojnë krah njëri-tjetrit.

rina ka shprehur keqardhjen e saj teksa tha se planet nuk kishin funksionuar deri tani.

Sipas aktores, dasma mund të bëhet në verën e vitit të ardhshëm.

https://afterparty.al/wp-content/uploads/2021/11/B49BF2BB-4296-4521-95D6-80B96BAD5268-227x300.jpeg 227w, https://afterparty.al/wp-content/uploads/2021/11/B49BF2BB-4296-4521-95D6-80B96BAD5268-776x1024.jpeg 776w" alt="" width="1242" height="1638" class="alignnone wp-image-32104 size-full" style="box-sizing: border-box; user-select: auto !important; height: auto; max-width: 100%;" loading="lazy" />Duke zbuluar edhe personazhet e tyre në serialin “Vino el amor”, aktorja tregoi se të qenit bashkë e aq më tepër si bashkëshortë, do të bëjë që ata të mos e ndjejnë shtyrjen edhe një herë tjetër, të datës së dasmës së tyre.

Article Logic
Execution time: 0.0025639533996582