INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Nuk kisha para, jetova te Ledri’, moderatori shqiptar rrëfen jetën e vështirë para famës

‘Nuk kisha para, jetova te Ledri’, moderatori shqiptar rrëfen jetën e vështirë para famës

Publikuar më: 14:29 08-05-2021

Është ndër prezantuesit më të dashur dhe të pëlqyer në ekranin shqiptar.

Labinot Gashi sot zë një vend të rëndësishëm në skenën televizive, por fillimet i kishte shumë të vështira.

I rritur në qytetin e Pejës, Labi në Prive ka zbuluar më shumë rreth fillimeve të tij dhe shpërnguljes në Prishtinë ku dhe u kyq në botën e medias.

Prezantuesi ka folur për vështirësitë ekonomike dhe jetën e vështirë që bënte në kërkim të suksesit që gëzon sot.

Mes tjerash ai ka zbuluar një detaj shumë interesant duke thënë se për një periudhë të gjatë atë e ka mbajtur në shtëpi prezantuesja e njohur, Xheraldina Vula, dhe ka jetuar e ndarë çdo gjë me Ledrin.

Sot gjërat kanë ndryshuar dhe falë suksesit të tij ne ekran Labi gëzon një jetë të mirë nga ana financiare.

Article Logic
Execution time: 0.003715991973877