INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nga debati me Arjanin tek fiksimi për Ledianën, ish-konkurrenti i “Për’puthen” i rrëfen të gjitha

Nga debati me Arjanin tek fiksimi për Ledianën, ish-konkurrenti i “Për’puthen” i rrëfen të gjitha

Publikuar më: 15:27 08-05-2021

Erlindi një prej djemve të “Përputhen” që u largua nga emisioni pas një debati të ashpër me Arjan Konomin ka qenë i ftuar në “Shqipëria Live” ku ka folur gjatë lidhur me eksperiencën e tij në emision.

Erlindi ka thënë se i ka mbetur peng që nuk mundi dot të realizonte një takim me Ledianën dhe nëse kjo do të ndodhte ai do ta zhvillonte takimin në një palestër.

Erlindi tha se Lediana i është dukur një vajzë e qetë dhe një person pozitiv.

Ndërsa sa i takon Arjanit ai ka thënë se të akuzosh dikë që konsumon drogëra është shumë e rëndë dhe ai nuk e fal për atë që ka bërë dhe thënë për të.

Pas largimit nga emisioni Erlindi ka rrëfyer se tashmë është fokusuar tek puna e tij.

Article Logic
Execution time: 0.0040018558502197