INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk është më “DALE”, ja cila këngë i ka fiksuar shqiptarët dhe po dëgjohët më së shumti! E preferuara juaj?

Nuk është më “DALE”, ja cila këngë i ka fiksuar shqiptarët dhe po dëgjohët më së shumti! E preferuara juaj?

Publikuar më: 13:30 20-07-2021

Vera e nxehtë kalohet më mirë me muzikë të bukur. Gjatë ditëve dhe javëve të fundit, artistët e njohur shqiptarë kanë publikuar këngë e bashkëpunime të ndryshme, të cilat po na shoqërojnë gjatë aktivitetit tonë të përditshëm.

Me një kërkim të vogël në Youtube vumë re se cila prej tyre po dëgjohet më së shumti. Pas disa javëve në fron, “Dale” ka kaluar në vendin e 3-të, ndërsa kënga më e dëgjuar nga shqiptarët momentalisht është bashkëpunimi i fundit i Elvana Gjatës dhe Ylli Limanit.

“E di x Marre” është trending numër 1 në Shqipëri, ndërsa në vend të dytë pozicionohet Noizy, Varrosi dhe Lil Koli me bashkëpunimin e tyre të fundit.

 rttt.png

Article Logic
Execution time: 0.0034818649291992