INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk dëshironi të bëni ndërhyrje kirurgjikale? Kjo është maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi...

Nuk dëshironi të bëni ndërhyrje kirurgjikale? Kjo është maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi...

Publikuar më: 15:07 09-07-2019

Përveç kirurgji plastike, edhe përzierja e mëposhtme e përbërësve natyralë do t’ju ndihmojë në qëllimin tuaj.

Do të dukeni shumë më të rinj se sa keni imagjinuar ndonjëherë!

Kjo maskë natyrale e fytyrës përmban vetëm tre përbërës:

1.2 lugë çaji vaj kokosit

1 Veza e bardhë

½ lugë çaji lëng limoni

Udhëzime:

Hidheni vezën në një tas, ndani të bardhën e vezës nga e verdha e saj, dhe përzijeni me një pirun derisa të shkrihet, shkruan living. Pastaj, shtoni lëng limoni dhe vaj kokosit dhe përzieni mirë. Kjo është e gjitha!

Pastaj, lani fytyrën mirë me ujë të vakët dhe sapun, mbajeni atë të thatë me një peshqir, dhe aplikoni maskën. Përdorni gishtat dhe lehtësisht masazhoni fytyrën në lëvizje rrethore.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080230236053467
    array(1) { ["section"]=> string(104) "nuk-deshironi-te-beni-nderhyrje-kirurgjikale-kjo-eshte-maska-qe-terheqe-fytyren-me-mire-se-botoksi-98202" }