INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Noizyt i ndodh e PAPRITURA në koncert, filmohet momenti! (VIDEO)

Noizyt i ndodh e PAPRITURA në koncert, filmohet momenti! (VIDEO)

Publikuar më: 13:30 15-10-2021

 

Një video e reperit mjaft te njohur po qarkullon në rrjet.

Në videon e bërë virale shihet Noizy teksa performon përpara publikut dhe fansave të tij të zjarrtë. Gjatë një momenti kulminant të perfomancës në club, reperit i ndodh një e papritur.

Si duket Noizy kujton se po godet murin(tavanin e lokalit), por po godiste projektorin që club-i kishte sipër skenës ku performojnë artistët.

B0FE7971 7132 4CE7 AD59 A200F4603EDFBC31527E 51D7 4D35 A18E E63C1ADA4142

Article Logic
Execution time: 0.005591869354248