INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy mohoi të kenë qenë në një lidhje, reagon për herë të parë Juliana Nura: Publiku na ka parë…

Noizy mohoi të kenë qenë në një lidhje, reagon për herë të parë Juliana Nura: Publiku na ka parë…

Publikuar më: 17:33 27-03-2023

Juliana Nura, një nga finalistet e "Big Brother Vip Kosova" ka folur për herë të parë për deklaratat e dhëna nga Noizy për të. Juli u shpreh se nuk ka asnjë habi për atë që Noizy tha, teksa shtoi se të gjithë i kanë parë bashkë, duke nënkuptuar kështu që ao që ajo ka thënë, kanë qënë të vërteta.

“Nuk u befasova sepse tek e fundit çdo njeri i ka ndërgjegjen e vet, e vërteta është se publiku na ka pa bashkë, shoqërinë e kemi të përbashkët edhe krejt ky Big Brother ja ka fillu prej qasaj teme se ku jemi taku me Stresin dhe e din edhe personi në fjalë (Noizy)”.

Në përfundim Juli e mbylli me fjalinë:

“Jeta më ka mësuar të mos zhgënjehem”

Kujtojmë që brenda shtëpisë së BBVK, Juliana foli për romancën e saj me Noizy-n. Pas kësaj vetë reperi reagoi duke thënë se nuk ka të bëjë me të dhe emri i tij po përdoret vetëm për vëmendje.

Article Logic
Execution time: 0.0025079250335693