INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një tjetër goditje për Snapchat

Një tjetër goditje për Snapchat

Publikuar më: 09:35 14-11-2018

Snap, kompania e kryesuar nga Snapchat, humbet një pjesë tjetër. Pas gati pesë vjetësh, menaxheri i përmbajtjes Nick Bell heq dorë: me lirimin e tij, ekipi i komandës së aplikacionit për mesazhet me tekst që zhduken dhe 'pothuajse krejtësisht të ndryshuar që kur kompania ka zbritur në tregun e aksioneve. Një kuotë që ka hapur një periudhë të vështirë dhe ka shkaktuar një ikje nga Snpachat. Përtej dy themeluesve, Evan Spiegel dhe Bobby Murphy, ka ngelur vetëm Steve Horowitz, nënkryetar i teknologjisë, nga ekipin i komandës që solli Snap në bursë.
©insmart.al

Instagram Banner
Article Logic
Execution time: 0.004148006439209