INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Snapchat sjell UPDATE-in që të gjithë po prisnim

Snapchat sjell UPDATE-in që të gjithë po prisnim

Publikuar më: 14:07 14-11-2018

  Snapchat po nxjerr në pah atë që e quan "profilet e miqësisë" për të kapur të gjitha rrjetet sociale të përbashkëta që ju keni shkëmbyer me miqtë në një vend të vetëm. Por, në përputhje me etikën e kompanisë rreth privatësisë, profilet janë të dukshme vetëm për ju dhe për mikun tuaj.

Instagram Banner

Futja e profileve të miqësisë është një nga disa hapat që Snap po bën sot për të promovuar miqësi të ngushta. Përveç profileve, Snap do të fillojë të shesë mallra Bitmoji që paraqesin avatarët e personalizuar të kompanisë. Është gjithashtu prezantimi i asaj që përshkruan si një "produkt komik" që do të shfaqë ju dhe miqtë tuaj si Bitmoji në një karikaturë që del në Feed Discover.

Për të gjetur profilet e miqësisë suaj, duhet te beni add një shok ose grup Bitmoji. Profili përmban çdo imazh, video, mesazhe ose lidhje që keni ruajtur ne bisedë. Dhe nëse ju dhe miqtë tuaj kanë zgjedhur për të ndarë vendndodhjen tuaj, ata do të shfaqen edhe në hartën e kërcimit. Snap thotë se profili është projektuar të jetë një mënyrë e shpejtë dhe e lehtë për të gjetur pikat kryesore e shokeve tuaj. Ky opsion do të dalë për te gjithë perdoruesit  në "javët e ardhshme", tha kompania.© insmart.al 

 

Article Logic
Execution time: 0.009821891784668
array(1) { ["section"]=> string(54) "snapchat-sjell-update-in-qe-te-gjithe-po-prisnim-78678" }