INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nga çështjet e zemrës, te gjërat intime, Kejvina i thotë të gjitha! Ja kë zgjedh mes Oriolës dhe Taynës!

Nga çështjet e zemrës, te gjërat intime, Kejvina i thotë të gjitha! Ja kë zgjedh mes Oriolës dhe Taynës!

Publikuar më: 18:31 04-11-2020

Kejvina Kthella u përfol për një lidhje me këngëtarin Seven Saraqi. Ata u panë disa herë bashkë në ShBA, mirëpo modelja i hodhi poshtë të gjitha aludimet, duke u shprehur se ata janë thjesht shokë.

Për këtë dhe shumë gjëra të tjera personale, Kejvina u pyet në rubrikën “AfterParty” në emisionin e Luanës dhe nuk hezitoi të japë përgjigje të drejtpërdrejta.

“Lidhje e fshehtë apo që ta dinë të gjithë?”- ishte pyetja që iu drejtua.

“E fshehtë, gjërat e bukura mbahen të fshehura,”- u përgjigj Kejvina Kthella.

Ndërsa tregoi se i kanë shkëputur tërësisht kontaktet me njëri-tjetrin.

Teksa iu kërkua të zgjidhte mes Seven Saraqit dhe Ardian Bujupit, ajo nuk preferoi asnjërin prej tyre.

“Seven Saraqi apo Ardian Bujupi?”- u pyet ish-velina, e cila u shpreh: “Asnjëri.”

Gjithashtu, Kejvina Kthella pranoi se është vetëm dhe aktualisht nuk ka asnjë mashkull në jetën e saj.

“Jam single,”– tregoi ajo.

Ish-velina tregoi edhe disa detaje intime, duke u shprehur se i pëlqejnë të brendshmet e thjeshta dhe në dush preferon të lahet vetëm, e shtirë në vaskë me petale.

Ajo u shpreh se pëlqen puthjet në qafë dhe preferon më shumë meshkujt pa mjekër.

Pjesë nga intervista:

Puthje në qafë apo në buzë?

Kejvina Kthella: “Në qafë.”

Me mjekër apo pa mjekër?

Kejvina Kthella: “Pa mjekër.”

Mesazh mirëmëngjesi apo natën e mirë?

Kejvina Kthella: “Mirëmëngjesi që të nisë dita bukur.”

Bukuri apo inteligjencë?

Kejvina Kthella: “Bukuri.”

Të brendshme super seksi apo të thjeshta?

Kejvina Kthella: “Të thjeshta.”

Banjon në dush në këmbë apo në vaskë?

Kejvina Kthella: “Në vaskë normalisht, shtrirë aty me petale, me aroma.”

Më mirë veshur apo zhveshur?

Kejvina Kthella: “Varet nga situatat, por do thosha zhveshur.”

Dashuri e vërtetë apo shumë i pasur?

Kejvina Kthella: “Dashuri e sinqertë, të tjerat vijnë pastaj.”

Trëndafila apo diamante?

Kejvina Kthella: “Diamante.”

Në lidhje apo single?

Kejvina Kthella: “Single.”

Martesë apo bashkëjetesë?

Kejvina Kthella: “Martesë.”

Sex apo dashuri?

Kejvina Kthella: “Dashuri”

Suxhuk kosove apo hot dog?

Kejvina Kthella: “Suxhuk kosove (qesh).”

Gjumin me pizhame apo nudo?

Kejvina Kthella: “Me pizhame, se ftohemi se erdhi dimri.”

Pushimet me shoqet apo me atë?

Kejvina Kthella: “Unë do preferoja me atë.”

Këngëtar apo futbollist?

Kejvina Kthella: “Të dyja, s’do ishin keq.”

Dushin vetëm apo me partnerin?

Kejvina Kthella: “Vetëm.”

Lidhje e fshehtë apo që ta dinë të gjithë?

Kejvina Kthella: “E fshehtë, gjërat e bukura mbahen të fshehura.”

Doktor apo badboy?

Kejvina Kthella: “Badboy.”

Tayna apo Oriola Marashi?

Kejvina Kthella: “Të dyja.”

Seven Saraqi apo Ardian Bujupi?

Kejvina Kthella: “Asnjëri.”

Article Logic
Execution time: 0.0039701461791992