INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nëna të ardhshme vëmendjen këtu! Sara Hoxha zbulon librat që duhet të lexoni gjatë pritjes së ëmbël së shtatzënisë [FOTO]

Nëna të ardhshme vëmendjen këtu! Sara Hoxha zbulon librat që duhet të lexoni gjatë pritjes së ëmbël së shtatzënisë [FOTO]

Publikuar më: 13:45 24-07-2019

Sara Hoxha është një ndër personazhet më aktivë në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan momente nga jeta e saj private. Sara së bashku me moderatorin Ledion Liço, janë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin e veçantë London, 2 vjeç. Mirëpo çifti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Disa muaj më pare, trashëgimtarja e Top Medias ka bërë publik lajmin së është sërish shtatzënë me anë të fotoje ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur në bregdet.

9c8908fe-0e25-411b-b558-5307c08ab4d7.jpg

Pak ditë më parë teksa ndodhej me pushime, Sara postoi në rrjetin social librin që kishte marrë me vete.

67035770_10220013240862591_3252268451938435072_n-1.jpg

“Libri i bebit të dytë”,me anë të të cilit si një nënë e re për here të dytë, Sara do të marrë disa leksione se si të ketë një shtatzëni të dytë të shëndetshme, e të krijojë një atmosferë të lumtur për fëmijën e parë dhe bebin në pritje.

Me sa Duket, Sarës i kanë ardhur mesazhe të shumta nga ndjekëset të cilat po përjetojnë për herë të parë eksperiencën e një shtatzënie, duke e pyetur se cilat kanë qenë librat që ajo ka lexuar gjatë pritjes së ëmbël të London Noor.

Si një mami me eksperiencë, Sara nuk ka nguruar aspak të ndajë me nënat e reja të gjitha botimet që asaj i është dashur të lexojë kur në bark kishte Londonin.

67077431_10220056366180697_7538554536701460480_n.jpg

67769077_10220056364980667_7764194985808756736_n.jpg

67305770_10220056365700685_8357819853356138496_n.jpg

Nuk na mbetet gjë tjetër, përveçse t'ju urojmë shtatzani të mbarë femrave që po e përjetojnë ndjesinë më të bukur në botë dhe lexim të këndshëm.

 

Article Logic
Execution time: 0.0041561126708984