INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I organizoi një super festë surprizë, tani Sara Hoxha ka 2 kërkesa strikte për Ledionin: Të më masazhosh këmbët dhe....

I organizoi një super festë surprizë, tani Sara Hoxha ka 2 kërkesa strikte për Ledionin: Të më masazhosh këmbët dhe....

Publikuar më: 10:56 15-06-2019

Ledion Liço ka festuar ditëlindjen e tij pak ditë më parë dhe festa ka qenë një organizim i veçantë. Festa, që ka zgjatur deri në orët e para të mëngjesit, ka qenë e organizuar deri në detajet më të vogla dhe tejet origjinale ku mund të përmendet menuja e pijeve të përzgjedhura.

C98BDFDB-4BD4-4F0F-9AAE-88CF303DC79C.jpeg

Për këtë festë surprizë kishte menduar bashkëshortja e tij Sara Hoxha së bashku me Lori Hoxhën. Ka qenë vetë Sara që ka publikuar sot videon surprizë, por gjithashtu ajo ka zbuluar edhe 2 kërkesa që ka për bashkëshortin si një shenjë falenderimi për gjithë atë mundim që bëri për të.

“Bashkëshorti im gjithmonë planifikon dhe bën gjëra për ne, kështu që këtë vit para se të hy në letargji, Lori Hoxha dhe unë vendosëm t’i bëjmë atij një festë surprizë me të gjithë të dashurit tanë! Tani Ledion Liço është koha të më masazhosh këmbët dhe të më sjellësh ushqim! Ok, faleminderit”, shkruan Sara.

Article Logic
Execution time: 0.0038580894470215