INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në muajt e fundit të shtatzënisë, Sara Hoxha na ëmbëlson ditën të gjithëve me këtë foto [FOTO]

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Sara Hoxha na ëmbëlson ditën të gjithëve me këtë foto [FOTO]

Publikuar më: 11:28 20-07-2019

Sara dhe Ledioni kurorëzuar në martesë lidhjen e tyre në gusht të 2018-ës dhe janë prindër të një djali të quajtur London, 2 vjeç. Mirëpo çifti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Disa muaj më pare, trashëgimtarja e Top Medias ka bërë publik lajmin së është sërish shtatzënë me anë të fotoje ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur në bregdet.

9c8908fe-0e25-411b-b558-5307c08ab4d7.jpg

Tashmë Sara po poston shpesh foto e video gjatë shtatzënisë dhe kështu ka ndodhur edhe sot. Ajo ka publikuar një foto në Instastory teksa relaksohet dhe tregon barkun e rrumbullakosur në muajt e fundit të pritjes së ëmbël.

"Hi bebe"- ka shkruar Sara mbi foton e postuar.

-640-0-5d32d53183378.jpg

-640-0-5d32d530d6cac.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032541751861572