INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në një lidhje? Beniada Nishani zbulon statusin e saj dhe planet për fëmijë

Në një lidhje? Beniada Nishani zbulon statusin e saj dhe planet për fëmijë

Publikuar më: 12:31 21-05-2024

Modelja Beniada Nishani ishte mbrëmjen e sotme e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”. Ajo nuk u ka shpëtuar ngacmimeve të gazetarëve të vegjël, të cilët e kanë pyetur edhe për jetën private.

Kian: Sa fëmijë do bësh ti?

Beniada: Beniada do tre fëmijë. Ideale do ishte dy binjake në fillim. Dy goca e një çun.

Jordan: Beniada, ke të dashur ti?

Beniada: Jo, nuk jam e dashuruar.

Article Logic
Execution time: 0.0034101009368896