INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elita Rudi pyet live Gjikon nëse e ka tradhtuar, si u përgjigj ai?

Elita Rudi pyet live Gjikon nëse e ka tradhtuar, si u përgjigj ai?

Publikuar më: 11:29 21-05-2024

Elita Rudi u rikthye mbrëmjen e djeshme në ekran. Pas një pauze një vjeçare, ai vjen me një program të quajtur “The Elite way”. Programi është prime-time, çdo të diel në 21:30 dhe u dedikohet personazheve VIP. Në puntatën e parë ishte i ftuar mes të tjerëve bashkëshorti Gjiko i saj. Dhe le të themi se Elita nuk e kurseu fare. Përkundrazi!

Nuk ngurroi ta vendoste edhe në siklet gjatë një loje me pyetje të tipit: “A e ke tradhtuar gruan”?

Gjithsesi, reperi ishte i prerë në përgjigjen e tij, duke thënë: “Po të kisha tradhtuar nuk do të isha këtu”.

Article Logic
Execution time: 0.0031440258026123