INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në ankand 5 pikturat e Hitler, por... askush nuk i blen [FOTO]

Në ankand 5 pikturat e Hitler, por... askush nuk i blen [FOTO]

Publikuar më: 14:56 11-02-2019

Pak ditë më parë u njoftua se do të dilnin në ankand 5 piktura dedikuar diktatorit Adolf Hitler.

Dhe çmimi i tyre varionte nga 19 deri në 45 mijë euro. Por ndonëse ka ditë që pikturat janë në shitje askush nuk është interesuar për t'i blerë.

Shtëpia e ankandit Weidler nuk e ka komentuar një ‘dështim’ të tillë duke shtuar se pikturat do rë vihen sërish në shitje.

Edhe më parë bashkiaku i zonës Norimberga dënoi shitjen e pikturave të tilla duke e cilësuar si një veprim negativ.

5.PNG

4.PNG

3.PNG

2.PNG

hitler1.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0034370422363281