INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndërkohë që të gjithë po flasin për ndarjen nga Keisi, Stresi dëshiron të bëhet baba! [FOTO]

Ndërkohë që të gjithë po flasin për ndarjen nga Keisi, Stresi dëshiron të bëhet baba! [FOTO]

Publikuar më: 11:31 11-06-2020

Reperi i njohur shqiptar, Stresi është ndër personazhet e showbizzit shqiptar që tërheq gjithmonë vëmendjen jo vetëm në qëndrim që ai ka për çështje të caktuara, por edhe sa i përket jetës private.

Në një kohë që në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se Stresi është ndarë nga Stresi, reperi ka habitur i fundit me një postim të fundit që ka bërë në InstaStory. Teksa ka publikuar foton e disa fëmijëve, Stresi ka shkruar se ai ka shumë dëshirë të bëhet baba.

“Marshallah, vetëm një fëmijë do të doja në jetën time, me vullnetin e Zotit.”- ka shkruar Stresi mbi foton me bebe. 

pppppppppppp.png

 

Nuk e dimë se si është marrëdhënia e Stresit me Keisin tani, por në një nga postimet që bukuroshja ka publikur në Instagram la të kuptohet se nuk ka asgjë në rregull me reperin. Kujtojmë se ajo tha që nuk ka më një arsye për t’u kthyer në Shqipëri, dhe gjithashtu përmendi edhe tradhtinë.

Article Logic
Execution time: 0.0072789192199707