INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndërkohë që të gjithë po flasin për lidhjen “Donald-Beatrix”, Bora Zemani merr vendimin e rëndësishëm!

Ndërkohë që të gjithë po flasin për lidhjen “Donald-Beatrix”, Bora Zemani merr vendimin e rëndësishëm!

Publikuar më: 19:32 03-12-2021

Bora Zemani është personi më i përfolur i momentit dhe të gjithë jemi sy e vesh te lëvizjet e saj pasi ish i dashuri i saj Donaldi puthi Beatrix në buzë duke konfirmuar lidhjen brenda. Pas takimit me aktorin në BBV dhe dërgimit të vareses nga ana e tij për 3 vjetorin e lidhjes publiku ishte i bindur se dyshja tashmë po rikthehen bashkë pas disa muajsh ndarje.

Por nuk ndodhi kështu Donaldi nisi lidhjen me Trixën duke irrituar publikun që po i jep mbështetje të pafund Borës madje kjo shihet edhe në rritjen e numrit të followers në mënyrë të rrufeshme në Instagram. Por gjersa po presim një reagim për këtë situatë, Bora bën një tjetër lëvizje lidhur me karrierën e saj. 

Pak kohë më parë u përfol se moderatorja do të prezantonte Fetivalin e RTSH-së bashkë me Jonida Maliqin por duket se ka hequr dorë nga ky rol. Sipas kryefjala.com Bora ka hequr dorë duke mos e parë të denjë për karrierën e saj ose edhe përshkak të trazirave të momentit. Po të njëjtat burime thonë se në vend të saj do të ngjitet Xhemi Shehu.

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0074758529663086