INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Mozzik-u gruaja e shtëpisë, rrobat t’i bleu Petra''/ Fansat s’i lënë gjë pa thënë, ja si reagon Loredana! [FOTO]

''Mozzik-u gruaja e shtëpisë, rrobat t’i bleu Petra''/ Fansat s’i lënë gjë pa thënë, ja si reagon Loredana! [FOTO]

Publikuar më: 20:21 11-05-2019

Gjatë kësaj jave, emri i Loredanës, është parë gjithandej. Akuzat për mashtrim, kërcënim e ‘vjedhje’, nga një çift zviceran dhe një ish-shoqe e saj, kanë bërë që ajo të shkojë në polici për të dhënë një deklaratë.

Loredana Zefi ka folur në konferencën për shtyp ditën e djeshme për akuzat që rëndojnë mbi të rreth mashtrimit dhe zhvatjes së parave.

Ajo shpjegoi për gazetarët se të gjitha pagesat nga zonja Petra ishin bërë në mënyrë vullnetare dhe mbi të nuk ka pasur kërcënime apo rreziqe. E në një foto të publikuar ditën e sotme nga reperja në Instagram, shumë fansa e kanë ngacmuar lidhur me zonjën Petra.

babi.jpeg

 

Një fanse e pyet nëse xhaketën Louis Vuitton ia ka blerë Petra dhe Loredana përgjigjet “E kam blerë përmes klikimeve tuaja në Spotify, faleminderit’ .

Një tjetër fanse i shkruan se make up-i është mundësuar nga lekët e zonjës Petra dhe Loredana e mohoi duke etiketuar make up artisten e saj në foto. Ndërsa kur i shkruajnë se Mozzik është gruaja e shtëpisë, Loredana i thtë që babai i shtëpisë është vajza Hana.

satme.jpg

loda2.jpg

 

 

lorda1.jpg

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0073480606079102