INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mozzik rrokulliset me motor në Brezovicë, kjo është gjendja e tij shëndetësore

Mozzik rrokulliset me motor në Brezovicë, kjo është gjendja e tij shëndetësore

Publikuar më: 17:31 14-09-2021

Mozzik njihet për dashurinë e madhe që ka për natyrën dhe ngjitjen e shpeshtë që bënë në maja të larta.

Ditët e fundit ai ka qëndruar me disa miq si duket në Brezovicë nga ku ka ndarë pamje për ndjekësit e shumtë të tij.

 

Reperi i njohur në një nga storyt shihet teksa me një mik bëjnë gjiro me motorin e tyre dhe duket se janë goxha shpejtë.

 

 Vetëm 30 minuta më vonë, Mozzi na befasoi me pamjen, motori ishte rrokullisur.

https://afterparty.al/wp-content/uploads/2021/09/AD1FC5F2-C357-4FB0-9345-40EE4DB7913B-172x300.jpeg 172w, https://afterparty.al/wp-content/uploads/2021/09/AD1FC5F2-C357-4FB0-9345-40EE4DB7913B-588x1024.jpeg 588w" alt="" width="1242" height="2162" class="alignnone wp-image-24688 size-full" style="box-sizing: border-box; user-select: auto !important; height: auto; max-width: 100%;" loading="lazy" />

Fatmirsisht artisti nuk ka pësuar lëndime trupore dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

Pas këtij incidenti ai është shfaqur nga studio ku po ‘’gatuan’’ albumin e tij të ri, për të cilin ka thënë se është albumi më i mirë që ka realizuar deri më tani.

Article Logic
Execution time: 0.0028760433197021