INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos ndoshta me këtë postim Bes Kallaku ironizoi Xhensilën?

Mos ndoshta me këtë postim Bes Kallaku ironizoi Xhensilën?

Publikuar më: 13:37 10-06-2024

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë padiskutim dy prej personazheve më të komentuar në media kohët e fundit. Shumë prej reagimeve në rrjetet sociale nga ana e ish-ciftit merret si një ironi ndaj njëri-tjetrit.

Ditën e sotme, një postim i bërë nga aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku është konsideruar si një ironi ndaj këngëtares së njohur, Xhensila Myrtezaj. Kallaku ka publikuar një video në profilin e tij të Instagramit, duke treguar se pallestra e një katunari është të punosh në kopsht.

Kjo video e aktori, është konsideruar si një uroni kundrejt xhensilës, e cila njihet tashmë për kohën e madhe që i dedikohet palestrës, për të bajtur trupin në formë.

“Ja çfarë do të thotë palestër katunarësh. Vegla për katunarë. Kjo është për shpatullat, të marrtë dreqi shpatullat të marrtë”, dëgjohet të thotë Besi në videon e postuar në Instastory.

Article Logic
Execution time: 0.0031828880310059