INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Morena Taraku mori vendimin DRASTIK për jetën e saj, por YLLI BOTËROR qenka fiksuar keq me të! Shihni ç’ka bërë! [VIDEO]

Morena Taraku mori vendimin DRASTIK për jetën e saj, por YLLI BOTËROR qenka fiksuar keq me të! Shihni ç’ka bërë! [VIDEO]

Publikuar më: 17:24 31-10-2019

Ai jo vetëm që e ndjek Morenën në instagram, por gjithashtu i komenton dhe pëlqen videot e fotot e saj.
Bëhet fjalë për Jason Derulon i cili me Morenën janë përfolur së fundmi në media për shkak të marrëdhënies së veçantë që kanë me njëri tjetrin.

Morena nuk ka postuar asnjë gjë prej 5 ditësh, që nga momenti që lajmëroi se do të shkëputej për pak kohë nga rrjetet sociale, por Jason e ka kujtuar me një koment në videon e fundit. Postimi i fundit i këngëtares në instagram është një video nga kënga e saj më e re e quajtur “Missed Call”. 

View this post on Instagram

#MISSEDCALL !!!!!

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

 

Pikërisht në këtë video ka komentuar Jason de Rulo vetëm disa orë më parë. Ai ka vendosur çakun e famshëm që përdoret për skena filmash dhe videoklipesh.

Këngëtarja ende nuk ka reaguar, pasi mesa duket ka vendosur vërtetë të shkëputet nga rrjetet sociale për pak kohë.

ruku.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0041019916534424