INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mikela fut në shtëpi një nga djemtë e Përputhen, çfarë ndodhi mes tyre

Mikela fut në shtëpi një nga djemtë e Përputhen, çfarë ndodhi mes tyre

Publikuar më: 14:36 25-11-2021

Mikela zhvilloi takimin e radhës me Erjonin dhe për të patur më shumë afrimitet dhe për t’u ndjerë më rehat, vendosi ta merrte në shtëpinë e saj. Erjoni u prit mirë edhe nga qeni i Mikelës, që u tregua miqësor me të. Që në fillim, konkurrentja ka folur për marrëdhënien e ngushtë me qenin dhe dëshirën që ai të pëlqejë dhe partnerin që ajo do të zgjedhë. Në studio, ajo pranoi se kishte emocione, kjo dhe për faktit se ishte hera e parë që fuste në zonën e saj të komfortit dhe privatësisë një djalë.

Article Logic
Execution time: 0.0033378601074219