INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
UPS, Antonela bën kërkesën e pazakontë në Big Brother: Dua një prezervativ…

UPS, Antonela bën kërkesën e pazakontë në Big Brother: Dua një prezervativ…

Publikuar më: 13:31 25-11-2021

Ish-konkurrentja e "Përputhen", Antonela Berisha u bë pjesë e "Big Brother VIP" disa ditë më parë. Ajo është përshtatur shpejt me shtëpinë dhe banorët. Ditën e sotme Antonela i ka habitur të gjithë, duke bërë një kërkesë të pazakontë për brenda "Big Brother". Konkurrentja ka kërkuar që në listën e gjërave që do marrin për javën, të jetë dhe një prezervativ.

"Ma merr diçka mua të lutem! Një prezervativ", është shprehur ajo me të qeshura, teksa Monika i ka thënë "Do të shkojë dëm këtu".

Article Logic
Execution time: 0.004439115524292