INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Marina dhe Getoari publikojnë foton e parë me vajzën e tyre, ja emri i veçantë që i kanë vendosur!

Marina dhe Getoari publikojnë foton e parë me vajzën e tyre, ja emri i veçantë që i kanë vendosur!

Publikuar më: 15:37 25-11-2021

Mikela zhvilloi takimin e radhës me Erjonin dhe për të patur më shumë afrimitet dhe për t’u ndjerë më rehat, vendosi ta merrte në shtëpinë e saj. Erjoni u prit mirë edhe nga qeni i Mikelës, që u tregua miqësor me të. Që në fillim, konkurrentja ka folur për marrëdhënien e ngushtë me qenin dhe dëshirën që ai të pëlqejë dhe partnerin që ajo do të zgjedhë.

Në studio, ajo pranoi se kishte emocione, kjo dhe për faktit se ishte hera e parë që fuste në zonën e saj të komfortit dhe privatësisë një djalë.
Ditën e djeshme Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë. Ashtu, siç konfirmoi pak ditë më parë moderatorja e njohur solli në jetë një vajzë.

Sot moderatorja ka ndarë foton e parë me tē bijën, ku shihen duart e saj dhe Getoarit dhe dora e vockël e bebushes, të cilën çifti e ka quajtur “Marget”, që është bashkim i emrave të tyre. 

“Faleminderit Zotit që na bekoi me një ëngjëll si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI”, shkruan Marina krahas fotos. 

Të njëjtin postim e ka ndarë edhe Getoari.

Kanë qenë të shumta urimet nga miqtë, të afërmit e ndjekësit, por më e lumtura ishte tezja, Luana Vjollca. “Ndjesia më e mirë në botë”, – shkroi moderatorja.

 

Article Logic
Execution time: 0.0029449462890625