INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fifi merr VENDIMIN: Largohet nga shtëpia, banorët shpërthejnë në lot

Fifi merr VENDIMIN: Largohet nga shtëpia, banorët shpërthejnë në lot

Publikuar më: 17:35 25-11-2021

Filloreta Raçi- Fifi është larguar nga shtëpia e Big Brother Vip.

Këngëtarja e njohur pas situatës së krijuar në spektaklin e së martës ku u alivanos pas kritikave nga Balina shprehu dëshirën për t’u larguar vet nga shtëpia.

Pas një bisede me Arbanën ajo u bind që të kthehej për të vazhduar lojën dhe një numër i madh i artistëve i dolën në mbrojtje përmes rrjeteve sociale.

Ndërsa para pak minutash ajo u pa duke u përshëndetur me banorët dhe larguar nga shtëpia duke braktisur kështu lojën.

Article Logic
Execution time: 0.0034608840942383