INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mevlani konfirmoi lidhjen me këngëtaren e njohur, Efi ka dy fjalë për të

Mevlani konfirmoi lidhjen me këngëtaren e njohur, Efi ka dy fjalë për të

Publikuar më: 13:36 23-11-2022

Efi u njoh nga publiku shqiptar gjatë eksperiencës së saj në emisionin e dashurisë “Përputhen”.
Gjatë rrugëtimit të saj Efi pati disa takime me Mevlanin, por që nuk zhvilluan diçka mes tyre.
Mirëpo së fundmi Mevlani ka konfirmuar zyrtarisht lidhjen me këngëtaren, Albulena Ukaj dhe për këtë Efi e pati një koment.
E ftuar në emisionin “Top Arena”, Manushi i bëri disa pyetje të shpejta Efit, ku ndër të tjera i kërkoi një mendim për lidhjen e Mevlanit.
“Po e uroj publikisht, shyqyr Mevlan gjete nuse”, është shprehur Efi duke qeshur.

Article Logic
Execution time: 0.0034630298614502