INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mesazhe të koduara dhe dedikime/ Vetëm Noizy dhe Era Istrefi e dinë se për çfarë po flasin! [FOTO]

Mesazhe të koduara dhe dedikime/ Vetëm Noizy dhe Era Istrefi e dinë se për çfarë po flasin! [FOTO]

Publikuar më: 09:41 08-07-2019

Ditët e fundit kanë qenë shumë të bukura për Era Istrefin. Këngëtarja e talentuar shqiptare mbajti 2 koncerte, një në Tiranë e një Rusi, mirëpo gjithashtu festoi ditëlindjen e saj të 25-të në një festë ku mblodhi familjarët dhe miqtë e saj më të mirë.

Pas festës ajo publikuar disa foto me veshjen që kishte zgjedhur për ditëlindje dhe komentet ishin të shumta, por na ran ë sy komenti i Noizy-t.

"E din vet ti", i shkruan Noizy Erës, duke na bërë kuriozë për çfarë bëhet fjalë. Ndërsa Era ia kthen: "n'guçi".

Çfarë donin të thonin vallë? Kujtojmë që më parë Noizy i ka dedikuar një këngë Erës ku për të shprehet "E bukur si Era".

pakuce.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0041630268096924