INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mes Armaldos dhe Kristit, ja cilin dëshiron Luizi që të eleminohet

Mes Armaldos dhe Kristit, ja cilin dëshiron Luizi që të eleminohet

Publikuar më: 16:36 17-03-2023

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Për shkak të rengut që Luizi u bëri, Armaldo, kristi dhe vetë ai shkuan në nominim, ku njëri prej tyre do të largohet të shtunë. Teksa ka biseduar me Keisin në oborr Luizi është shprehur se nuk dëshiron që të largohet Kristi nga shtëpia.

Luizi: po bëj aq sa mundem që ai të rri në shtëpi, e them unë Kristin e dua në shtëpi

Ditën e sotme Luizi i ka kujtuar Deas nominim që ajo bëri, ku u eleminua Efi. Gjithashtu Luizi është shprehur se tani që mori hak ndaj Kristit rradhën e ka Dea, ku do t’ja kthejë në të njëjtën mënyrë si ka vepruar ajo.

Article Logic
Execution time: 0.003464937210083