INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Konkurrencë për Big Brother? Luana Vjollca konfirmon spektaklin e saj më të ri: Vjen për herë të parë në Shqipëri…

Konkurrencë për Big Brother? Luana Vjollca konfirmon spektaklin e saj më të ri: Vjen për herë të parë në Shqipëri…

Publikuar më: 14:28 17-03-2023

Pak kohë më parë u raportua se programi me famë botërore “Love Island” do të vijë së shpejti në Shqipëri në moderimin e Luana Vjollcës.Lajmi është konfirmuar së fundmi nga vetë Luana. Ajo ka treguar se ndodhet në Holandë dhe se po punon për “Love Island”.

“Love Island” (Ishulli i dashurisë) është një program i suksesshëm me një grup konkurrentësh, që jetojnë të izoluar nga bota e jashme në një vilë, të mbikëqyrur nga kamera. Për të mbijetuar në vilë, banorët duhet të shoqërohen me një tjetër banor të vilës, qoftë për dashuri, miqësi apo para. Çdo banor që mbetet single, eleminohet. Konkurrentët mund të eleminohen edhe përmes votimit të publikut.

Article Logic
Execution time: 0.0033309459686279