INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Menduam se ishin pajtuar, por Real 1 sulmon sërish Ledrin, shihni çfarë i thotë! [FOTO]

Menduam se ishin pajtuar, por Real 1 sulmon sërish Ledrin, shihni çfarë i thotë! [FOTO]

Publikuar më: 19:33 14-05-2018

Ledri Vula dhe reperi Buta kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të rradhës pas “Mbi re”.

“Merri merri” mban titullin kënga e tyre e cila ka ardhur me videoklip i cili është realizuar në SHBA dhe për tekstin janë kujdesur të dy këngëtarët. Kënga u pëlqye shumë nga publiku, të cilët e vlerësuan me komente pozitive, por të njejtim mendin nuk ka patur reperi Real 1.

Ai ka publikuar një video në Instastory ku shfaqet duke komentuar këngën “merri merri”, për të cilën thotë që është katastrofë, njësoj si këngët e Gjikos.

Ata thanë që janë pajtuar dhe s’kanë asnjë problem me Ledrin, apo thjesht po shpreh mendimin e tij të sinqertë?

Article Logic
Execution time: 0.01318097114563