INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri Shpat Kasapi do 'çmendet' kur të shikojë këtë VIDEO! Rita Ora kërcen valle SHQIPTARE më këngën e këngëtarit

Me siguri Shpat Kasapi do 'çmendet' kur të shikojë këtë VIDEO! Rita Ora kërcen valle SHQIPTARE më këngën e këngëtarit

Publikuar më: 09:50 21-10-2018

Mbrëmë familja ORA kishte festë dhe të gjithë u mblodhën për të festuar ditëlindjen e Elenës.

Kjo festë ishte kuruar në detaje dhe Elena shihej mjaft e lumtur në këtë 30-vjetor ndërkohë ishte Rita ajo që tregoi se kudo që do jetë atmosfera ka për tu ndezur.

Ishte nëna e Ritës ajo që publikoi disa video, në të cilat këngëtarja shihet duke vallëzuar me këngën “Valle kosovare” të Shpat Kasapit.

Në fillim u pa Rita duke kërcyer me shami dhe të afërmit që brohorisnin dhe më pas iu bashkua edhe babai i saj. Videon më poshtë të siguruar nga intv.sl nuk duhet ta humbisni.

 

Article Logic
Execution time: 0.0035200119018555