INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri e keni humbur! Shihni momentin kur Ermal Mamaqi shan në emision: ‘’Q*ja Robt’’ [VIDEO]

Me siguri e keni humbur! Shihni momentin kur Ermal Mamaqi shan në emision: ‘’Q*ja Robt’’ [VIDEO]

Publikuar më: 18:40 07-12-2017

"Q*ja Robt", habit Mamaqi...

Ermal Mamaqi është një ndër moderatorët më të suksesshëm në vend. Gjithashtu edhe emisioni i tij ka patur një vëmendje të madhe këtë sezon veçanërisht kur ka qenë e ftuar këngëtarja e njohur Bleona kane bërë namin në rrjet. Por momenti që me siguri ju e keni humbur është kur moderatoi pa dashje shan.

“Q*ja robt!”, shprehet Mamaqi në momentin kur kthehet nga kolegia e tij në “Xing”. Duke menduar se ka patur mikrofonin e fikur dhe mund ta shihni në minutën 00:09./intv.al/    

Ermal Mamaqi shan: "Q*ja Robt" [VIDEO] from showbizi shqiptar / intv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.003525972366333