INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Iva Spaho tregon njohjen me Mamaqin dhe eksperiencën si aktore”: “Ermali më shkroi në Instagram!”

Iva Spaho tregon njohjen me Mamaqin dhe eksperiencën si aktore”: “Ermali më shkroi në Instagram!”

Publikuar më: 13:30 25-01-2017

Së fundmi patëm mundësinë të shohim një tjetër talent nga Iva Spaho.

Modelja i tregoi botës se ishte e aftë edhe në aktrim, madje edhe ajo vetë thotë, “Mendoj se jam shumë e talentuar”. Duket se ka qenë pikërisht Instagram-i ai që ka njohur Ivën me Ermalin për të bashkëpunuar më pas. Ndiqni historinë e plotë dhe detajet interesante në videon më poshtë Min 1:35

 

Article Logic
Execution time: 0.0033450126647949