INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

"Më ngeli merak..."/ Tha se është vetëm për Mevlanin, por Ledjanës i mungon ky ish-konkurrent i Përputhen!

Publikuar më: 14:33 12-04-2021

Disa ditë më parë, Ledjani dhe Mevlani u deklaruan se janë vetëm për njëri-tjetrin në emisionin “Përputhen”, duke u bërë kështu çifti më i ri i këtij emisioni. Por së fundmi, Ledjana ka zbuluar se i mungon një tjetër ish konkurrent, i cili nuk është më i pranishëm në atë emision. Bëhet fjalë për Erlindin, të cilit Ledjana i ka shkruar “I mungon studios”, shoqëruar me emojin e një puthjeje. “Më në fund një vajzë që e paska ndjerë mungesën. Po ti je yll. Më ngeli merak që nuk bëmë një takim bashkë”, i është përgjigjur Erlindi. 

640-0-6073f74225538-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035970211029053