INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me këtë veprim mos vallë Cozman na konfirmoi rikthimin me Tunën?

Me këtë veprim mos vallë Cozman na konfirmoi rikthimin me Tunën?

Publikuar më: 16:33 24-03-2023

Pak kohë më parë, në rrjet u aludua se Cozman dhe Tuna janë rikthyer sërish bashkë. Të tjera aludime ishin se ata janë thjesht miq dhe do të rikthehen së bashku vetëm në aspektin profesional, me një projekt muzikor.

Edhe pse ende nuk e kemi të qartë raportin e dyshes, duket se aludimet për një bashkëpunim janë mëse të vërteta. Së fundmi Tuna ka lajmëruar fansat që do të sjellë një këngë të re, duke publikuar disa foto me look-un e videoklipit. E ndër të shumtat komente, ai që tërhoqi vëmendjen ishte Cozman.

Ai komentoi në foton e Tunës me dy emoji: një bombë dhe një tym.

A do të jetë bashkëpunimi i tyre një bombë? Apo Cozmanit, në fotot e fundit, Tuna i duket bombë? Këtë ende se dimë… Mbase të dyja alternativat janë të sakta.

 

-640-0-336644166-1160456544629770-2162907140073138987-n-216.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036990642547607