INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me ironi, pa ironi, Olsi Bylyku flet 'gjërë e gjatë' për eksperiencën e

Me ironi, pa ironi, Olsi Bylyku flet 'gjërë e gjatë' për eksperiencën e "BBVIP" dhe jep sipas tij arsyet e daljes

Publikuar më: 13:33 18-02-2024

Olsi Bylyku ka folur për herë të parë, në mënyrë të drejtpërdrejtë, për eksperiencën në "BBVIP3" dhe arsyet e eleminimit, të cilat sipas tij shkojnë përtej votës së publikut.

Kështu, nëpërmjet një postimi të gjatë në Instagram Olsi bën një analizë të gjatë të gjithë "lojës së tij", karakterit, mënyrës si e sheh këtë reality show të funksionojë me personazhet e njohura, duke zgjedhur edhe të "thumbojë" apo të "godasë" produksionin, ndërsa jep edhe informacione deri diku konfidenciale nga kontrata e tij, teksa nga ana tjetër përpiqet t'i përgjigjet kuriozitetit të ndjekësve për disa nga temat që kanë dashur ta dëgjojnë duke folur në program.

Duke zgjedhur të shkruajë shumë, por në të njejtën kohë të thotë asgjë (përtej nënkuptimeve), Olsi tregon një hatërmbetje, ndërsa shkruan si më poshtë:

-640-0-65d223427d590.jpeg

-640-0-65d2235700613.jpeg

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0034520626068115