INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mbërrin

Mbërrin "Vera" për Blunt dhe Real

Publikuar më: 17:22 01-04-2016

A jeni gati për t’i shtuar këtyre ditëve pranverore ritme të bukura?

Atëherë ju sugjerojmëe klipin më të ri të sapo dalë të Blunt dhe Real të cilin sapo ta dëgjoni, do ta ndjeni menjëherë aromën dhe energjinë e vërtetë të stinës së verës. Me siguri “Vera” e dy djemve  të suksesshëm do të ketë vend kryesor në listën e këngëve që keni bërë gati për t’ju shoqëruar nwpwr udhëtime dhe pushimet tuaja verore. Një klip provokues që i kthen edhe tingujt e këngës në të tillë.  Dyshja e  zhurmshme “Blunt dhe Real, kanë ditur gjithnjë të sjellin këngë që mbeten në mendje e dhe nuk pritet t'ju zhgënjejë as këtë herë.

Article Logic
Execution time: 0.0034139156341553