INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mario krah Kim flet për prejardhjen SHQIPTARE, shihni momentin e shumëpritur! Kim K shkëlqen me ‘look’-un ALBANIAN [VIDEO]

Mario krah Kim flet për prejardhjen SHQIPTARE, shihni momentin e shumëpritur! Kim K shkëlqen me ‘look’-un ALBANIAN [VIDEO]

Publikuar më: 21:21 30-03-2018

Mario Dedivanovic dhe Kim Kardashian tashmë po bashkëpunojnë në linjen e tyre të re të kozmetikës. Ata kanë prezantuar paletën e re me tonet e syve KKWxMARIO .

Ajo që mori vëmendje të madhe ishte njëra prej nuancave, e cila mban emrin "Albanian". Mario dhe Kim kane bere edhe ‘look’-un e pare: #KKWxMARIO, ne kete video ata u shpjegojnë të gjithëve se çfarë domethënie kanë emërimet për secilën nuancë. Kur erdhi radha e shpjegimit “Albanian”, Mario ndaloi dhe tha:

Këtë do e shpjegoj unë “ALBANIAN” sepse siç ju e dini unë jam shqiptar” ndërkohë Kim e shihte me një shikim të adhurueshëm. Shihni videon më poshtë si dhe foton ku shihet Kim K teksa shkëlqen me ‘look’-un ALBANIAN./intv.al/

 

Article Logic
Execution time: 0.0038111209869385