INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mamaja e tyre feston ditëlindjen, shikoni urimet speciale që i bëjnë Rita dhe Elena Ora [FOTO]

Mamaja e tyre feston ditëlindjen, shikoni urimet speciale që i bëjnë Rita dhe Elena Ora [FOTO]

Publikuar më: 13:01 17-01-2018

Mamaja e këngëtares Rita Ora, Vera Ora sot feston ditëlindjen.

Edhe pse e angazhuar me punë, këngëtarja nuk ka harruar aspak të urojë mamanë madje duke i dedikuar asaj disa fjalë mjaft të ëmbla. Rita dhe Elena kanë postuar nga një foto të vjetër, të shkëputur nga fëmijëria e tyre krah së cilave shkruajnë:  “Për gruan që më bëri kjo që jam sot! Nënë, urime ditëlindjen dhe faleminderit që je shoqja ime më e mirë dhe inspirim për mua”, shprehet Rita.

vhkiio.png

 

 “Gëzuar ditëlidndjen Vera, ne të duam shumë. Fëmijët e tu nga Hong Kong’, shkruan Elena. 

fgjhgkjh.png

Article Logic
Execution time: 0.0036230087280273