INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Maluma thyen rekordin! I vetmi këngëtar latin me… [FOTO]

Maluma thyen rekordin! I vetmi këngëtar latin me… [FOTO]

Publikuar më: 15:41 22-08-2018

Maluma është padiskutim një nga këngëtarët më të pëlqyer në të gjithë botën dhe me të drejtë.

Ai ka fituar zemrat e shumë fansave me hitet e tij. Maluma ka bërë namin në playlistat muzikore latine dhe botërore duke gjeneruar shumë klikime në YouTube e gjithashtu duke fituar shumë çmime ndërkombëtarë.

Duket se sukseset e tij sa vijnë e rriten, fillimisht e dogji skenën në VMA dhe tani ai po feston dhe një tjetër sukses.

Maluma është i vetmi këngëtar latin me dy albume në Itunes top 10, njërin në vend të pare dhe tjetrin në vendin e 6-të.

Duket se Maluma nuk ka të ndalur!

 malumaa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0028741359710693