INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Makth në ajër, të gjithë zbritën një grua mbeti në avion e kishte zënë…

Makth në ajër, të gjithë zbritën një grua mbeti në avion e kishte zënë…

Publikuar më: 15:39 24-06-2019

Një grua ka mbetur në një avion. Ajo po flinte askush nuk e zgjoi dhe e harruan në ekuipazhin e një avioni kanadez. Ndaj kujdes, mos flini kur udhëtoni, shkruan DW.

Mësohet se kur u zgjua grua që kishtë udhëtuar me "Air Canada" e gjeti veten në një avion të errët e të ftohtë. Gruas i kishte mbaruar edhe bateria e celularit dhe nuk telefononte dot as për ndihmë. Fillimisht gruaja kishte besuar se ndodhej në një ëndërr të keqe, dhe për të mos rënë në panik ishte përqëndruar tek frymëmarrja.
Në fund ajo kishte gjetur një llampë me bateri, dhe kishte dërguar sinjale. Gruan e pa një shofer që po transportonte bagazhet dhe dha alarmin. Për fat ajo ja hodhi paq!

Article Logic
Execution time: 0.0027749538421631