INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Edi Rama e pret shefen e ODHIR me tuta të ngushta [FOTO]

Edi Rama e pret shefen e ODHIR me tuta të ngushta [FOTO]

Publikuar më: 15:43 24-06-2019

Kryeministri Edi Rama nuk heq dorë nga tutat edhe në takime të rëndësishme.

Këtë mëngjes të hëne ai pati një mbledhje me Kryesinë e PS, e më pas një takim zyrtar me shefen e Misionit të ODIHR, Adry Glover, mision që do të monitorojë zgjedhjet 30 qershorit në vendin tonë.
Por ajo që ra në sy tek ai ishte veshja e tij. Ai kishte veshur një palë tuta gri të ngushta dhe këmishën e tij të zakonshme me numrin 30.
Gjatë daljes nga selia e PS, Rama është parë i qeshur dhe ka përshëndetur përkrahësit që e presin gjithmonë jashtë PS-ë.
Ndryshe nga ai, zonja Glover pati një prezantim serioz.

rama_me_tuta_me_gloverin.jpg

GLOVERR.jpg

raa_me_tuta.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075619220733643
    array(1) { ["section"]=> string(60) "edi-rama-e-pret-shefen-e-odhir-me-tuta-te-ngushta-foto-97028" }