INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lumë ofertash për videon +18 të Arjonit dhe Serenës?! Çifti bëjnë deklaratën e papritur: Po presim…

Lumë ofertash për videon +18 të Arjonit dhe Serenës?! Çifti bëjnë deklaratën e papritur: Po presim…

Publikuar më: 10:33 09-06-2021

Arjoni dhe Serena janë një nga çiftet më të komentuara në rrjetet sociale. Ata u njohën pas daljes së Arjonit nga Përputhen, ndërsa lidhja e tyre po vijon. Pas deklaratës së fundit nga ana e çiftit se do realizojnë shumë shpejt një video p*rno, oferta të shumta kanë mbërritur nga individë të ndryshëm për të zotëruar këtë video. Në një prononcim për meganews.al Arjoni shprehet se po presin ende oferta, ndërsa do zgjedhin atë me çmim më të lartë.

Mbetet për t’u parë se kush do e zotërojë i pari këtë video të çiftit.

 

Article Logic
Execution time: 0.0031969547271729