INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak! Mashkulli në krahët e Encës është Bearti i Përputhen?!

Pa prisni pak! Mashkulli në krahët e Encës është Bearti i Përputhen?!

Publikuar më: 21:36 08-06-2021

Enca ndau ditën e djeshme me ndjekësit e saj një foto me një mashkulli dhe jo dosido, por duke u përqafuar. Portreti i tij nuk mundet të shihet, mirëpo ajo që vihet re është se është shumë i palestruar.

Enca shfaqet me gjuhën jashtë, sytë e mbyllur dhe mjaft e lumtur. Nuk dihet ende se kush mund të jetë mashkulli që ka në krah, mirëpo ndjekësit e kanë një emër në mendje.

Ata mendojnë se mund të jetë Bearti i ‘Përputhen’ dhe nuk i kanë kursyer komentet në foton e këngëtares së njohur. Nëse Enca ka zgjedhur Beartin për klip mbetet të për tu parë. 

 

Article Logic
Execution time: 0.0036079883575439