INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi u bë nënë për herë të dytë dhe u nda nga Patrisi, TUNA merr vendimin e rëndësishëm për fëmijët e saj!

Pasi u bë nënë për herë të dytë dhe u nda nga Patrisi, TUNA merr vendimin e rëndësishëm për fëmijët e saj!

Publikuar më: 10:28 09-06-2021

Një muaj më parë Tuna i suprizoi të gjithë teksa zbuloi se ishte bërë nënë për herë të dytë. Ajo zbuloi se u bë përsëri nënë e një djali të cilin e pagëzoi me emrin, Zen.

Pas lajmeve për ndarjen nga partneri i saj, Patris Berisha të gjithë fansat kuriozë donin të dinin se cilin mbiemër do të mbante i vogli i tyre.

Së fundmi, ka qenë Tuna ajo e cila ka shuar këtë kuriozitet. Mesa duket këngëtarja ka përsëritur të njëjtën situate me djalin tjetër, Tian të cilit i vendosi mbiemrin e saj.

Pra, të dy fëmijët mbajnë mbiemrin e Tunës, “Sejdi”.

Deri më tani ende nuk e dimë arsyen që çoi çiftin drejt kësaj ndarje e cila mesa duket është përfundimtare.

198408293_317665086691988_6103015909015948744_n.png

Article Logic
Execution time: 0.0035369396209717