INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana e pyet me kë ka patur konflikt, Fifi ia thotë emrin në sy Anxhela Peristerit! Ja reagimi i saj [FOTO]

Luana e pyet me kë ka patur konflikt, Fifi ia thotë emrin në sy Anxhela Peristerit! Ja reagimi i saj [FOTO]

Publikuar më: 22:25 03-11-2018

Edhe pse publiku sheh çdo të shtunë personazhet e ftuar të argetohen teksa luajnë në “Shiko kush luan”, ata vetë argëtohen nga shtëpitë e tyre nga përgjigjet, batutat dhe lojrat në program.

Nëse një personazhi të showbiz-it do t’i drejtohej pyetja me cilin keni patur mosmarrëveshje apo ndonjë konflikt, pjesa më e madhe e tyre do e devijonin përgjigjen por Fifi, jo. E vendosur përballë Anxhela Peristerit, Fifi iu përgjigj shumë çiltër pyetjes.

Askush nuk e kishte menduar se personi me të cilin ajo kishte patur një konflikt ishte pikërisht përballë saj.

Sigurisht që tashmë gjithçka është sqaruar por nga kjo përballje mësuam se midis tyre ka patur hatërmbetje.

Anxhela reagoi ftohtë por dukej qartë që nuk e priste këtë përgjigje. E rëndësishme është që tashmë gjakrat janë qetesuar dhe ato u përballën në këtë garë pikësh në “Shiko kush luan”.

44528653_2250764585142762_4304599466840917317_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0072219371795654